Merhaba

Merhaba


Türkiye ve dünya genelinde yayınlanmakta olan binlerce internet wep sayfasının yanında yeni bir wep sayfası eklemenin heyecanı ile merhaba diyoruz.

Eğitim, kültür-sanat, edebiyat, tarihi olayların yorumlanması, tarihte meydana gelen olay, olgu ve savaşların günümüze kadar etkileri, aile hayatı, sosyal etkinlik ve faaliyetler, ekonomik ve teknolojik gelişmeler, kültürel değerlerimiz, toplumu etkileyen sosyolojik olaylar ve gelişmeler, milli ve manevi değerlerimiz ile ilgili yaptığımız tüm araştırmaları hizmetinize sunmanın sevinci ile bu siteyi tüm halkımız için özellikle ilim ve bilme, edebiyata ilgisi olanlar için açtık.

Dahası bu bilgileri paylaşmak için sizinleyiz, sizin sesiniz olmaya ahdettik.

Tarihten günümüze kadar geçen tüm tarihi olayları ve olguları doğru olarak tarafsız bir gözle analiz ederek huzurunuza sunacağımız mütevazı sitemizi beğeneceğinizi umarak tüm saygı değer okuyucularımızı saygı ile selamlıyoruz.

Basın dünyasına çıkmanın, hele edebi, siyasi ve sosyal altyapısı güçlü günümüzün çağdaş dünyadaki güçlü kalemler karşısında hitap etmenin zorluklarının bilincindeyiz. Ancak Türkiye’nin ve dünyanın kültürel ortamına katkıda bulunabilmek, kültürel zenginliklerimizin sergilenmesine, en önemlisi de gelişen ve büyüyen ülkemizin daha gür bir şekilde duyurabilmek fikir ve düşüncelerimizle gelişen ülkemize yardımcı olabilmek düşüncesi, bize bu zor işe kalkışma cesaretini verdi...

Sitemize giren her ferde sesleniyoruz, bize yol göstereceğine inandığımız değerli düşünce ve eleştirilerinizi paylaşmaya hazırız. Eğer kaleminizin gücüne inanıyorsanız, paylaşmak istediğiniz düşünce ve etkinlikleriniz varsa sizden yararlanmaya ve sezinizi tüm dünyaya gür bir sesle duyurmaya her an hazır olduğumuzu şimdiden beyan ederiz.

Google+ WhatsApp