duyuru

Gel bura gel, uzunboy

Hoş geldin, Merhaba Uzunboy nasılsın.

Merhaba çok iyiyim efendim sizler nasılsınız. Herkese selam.

 Uzunboy siz bana, okulumuzda yazılılar üzerine okul zümre toplantısı yapıldı. Bu toplantıda alınan kararları söyleyebilir misin?

Elbette efendim. Tüm Bahçelievler Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğretmenlerini, öğrencilerini ve velilerini ayrıca bizi dinleyen tüm dinleyicileri saygıyla, selamlıyorum. 

3 Kasım 2020 tarihinde Okul müdürü Sayın Adnan Hakan, başkanlığında, Bahçelievler Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Zümre Öğretmenler kurulu, toplantısı yapıldı.

Yapılan toplantıda; dönem içinde müfredata uygun olarak derslerin işlenmesi, işlenen ders konularından öğrencilerin yazılıya gireceği,

Dönem içinde iki yazıl ve iki performans notu ile öğrencilerin değerlendirileceği,

Biranci Yazılı sorularını, her öğretmenin bireysel olarak kendisi hazırlayacağı, yazılıların kelebek sistemi olmayıp ancak ortak yapılacağı,

İkinci Yazılıların ise okul genelinde zümre öğretmenleri ortak yapacağı üzerine karar alınmıştır.

Yazılı tarihleri:

Birinci Yazılılar ara tatil dönüşü 23 -Kasım-4 Aralık içinde, İkinci Yazılıların ise 28 Aralık -8 Ocak içinde yapılacağı,

İkinci Yazılı sonrasında süre kısıtlı olduğundan yazılının telafisini yapmaya yeterli zaman olmadığından raporlu veya izinli öğrenciler için telafi sınavı açılamayacağı, bu nedenle öğrenciler raporlu veya izinli olsalar dahi, İkinci yazılılara katılmaları gerekmektedir denildi.

Resim ve müzik gibi derslerin mutlaka uygulamalı yapılacağı,

Yabancı dil derslerinin, her bir sınavı; dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerini ölçecek şekilde yazılı ve uygulamalı olacağı üzerinde karar alınmıştır.

Tüm Bahçelievler Cumhuriyet Lisesi Öğretmen, Öğrenci ve Velilerine duyurulur.

                        BAHÇELİEVLER CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ, ZÜMRE ÖĞRETMENLER, BAŞKANLARI.

-Evet öğretmenim 3 Kasım 2020’de bu kararlar alınmıştır.

 Peki teşekkür ederim uzunboy.

Ben de teşekkür ederim. Ayrıca Bahçelievler Cumhuriyet Anadolu Öğrencilerine şimdiden büyük başarılar dilerim. Allah’a emanet olun, görüşmek üzere hoşça kalın.

 

 

 

 

 

 

Google+ WhatsApp